fbpx
Duyurular

#MayThe4thOnDLive Star Wars Günü Etkinliği

Sevgili DLiver'lar,

Star Wars gününü kutlayacağımız yılın o zamanı! 4 Mayıs neredeyse geldi ve tüm DLive Topluluğu ile birlikte kutlama yapacak olmaktan heyecan duyuyoruz.

İlham mı arıyorsunuz? Geçen yılki videoyu izleyin!

Etkinlik Detayları

Tarih: 4 Mayıs 2020
Zaman: 20:00 - 24:00 TSİ
Ödüller: 20.000+ Lemon

Nasıl Katılabilirim?

#MayThe4thOnDLive etkinliği sırasında, favori karakterinizin kostümlerini giyerek, Star Wars oyunları oynayarak katılabilir ve hatta bunların yanı sıra Jedi zihin kontrolü için pratik yapabilirsiniz 😮

Etkinlik sırasında, DLive ekibi üyeleri rastgele olacak şekilde kanallarınızı kontrol edecek ve Dondurma - Elmas dağıtacak 💎

Kostüm / Cosplay Yarışması

Cosplay / Kostüm yarışmamız için her biri en fazla 1000 Lemon olacak şekilde 10 kullanıcıya ödüller dağıtacağız. Bu yazıdaki Cosplay / Kostüm etkinliğinin kazananlarını, çabalarını gösteren bir ekran görüntüsüyle birlikte daha sonra duyuracağız.

Twitter Partisi

24:00 TSİ'den başlayarak, DLive Twitter sayfası # MayThe4thOnDLive Twitter partisine ev sahipliği yapacak, bu yüzden en iyi paylaşımlarınızı hazırlayın.

En fazla 10 soru sorulacak ve gelen en güzel yanıta 1000 Lemon vereceğiz.

Kurallar

• 1 kişi sadece 1 etkinliği kazanabilecek (Hem kostüm etkinliğini ve hem Twitter partisini kazanamazsınız)
  • Ödüller Lemon olarak dağıtılacak
  • İyi eğlenceler!

Cosplay / Costume Winners

Each winning 1,000 Lemons

PiaTheSlav

WallWalker

CarnitorPrime

Mayo_Indy

Anayume

Cooldogie

Cosmokitty

Seran87

Sonaycim

Evildchild

Twitter Party Winners

Each winner will receive 1000 Lemons

• Question 1: Calanon69
  • Question 2: 1985mattyLovell
  • Question 3: the_ugly_jew
  • Question 4: drooyoo (most votes)
  • Question 5: fizzieizzy
  • Question 6: detunedlive
  • Question 7: mickeydee
  • Question 8: dotter healer
  • Question 9: thedveight
  • Question 10: AlphaDLive

Write A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.