fbpx
Turkish News

DLive Klip Etkinliği

Sevgili DLiver’lar,

Eğlenirken kazanmaya ne dersiniz? Bugünden itibaren hafta sonuna kadar devam edecek olan DLive Klip yarışmasını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

Etkinlik Tarihi ve Saati: 25 Haziran 18:00 ve 28 Haziran 23:59 arası

Etkinlik Detayları

  • Etkinlik süresi boyunca DLive üzerindeki yayınlardan eğlenceli anların ya da herhangi bir oyunda güzel bir hareketin klibini alıp Twitter ya da Instagram’da #StreamOnDLive etiketi ile paylaşan ve en çok etkileşim alan 10 kişi (klibi kanal sahibi aldıysa sadece 1 kez ödül alacak, 1 kullanıcının 1’den fazla klibi sıralamaya giremeyecek, en çok etkileşim alan klibi değerlendirmeye alınacak) ödül kazanacak.
  • DLive Türkiye Discord Sunucusu üzerinde açılmış #klip-etkinligi kanalında Twitter ya da Instagram’daki paylaşımlarının linklerini atan ve bu kanal üzerinde en çok beğeni alan 10 kişi (klibi kanal sahibi aldıysa sadece 1 kez ödül alacak, 1 kullanıcının 1’den fazla klibi sıralamaya giremeyecek, en çok etkileşim alan klibi değerlendirmeye alınacak) ödül kazanacak. Kullanıcılar #klip-etkinligi Discord kanalında yalnızca 6 saatte 1 kez paylaşımda bulunabilir.
  • Etkinlik süresince yayın başlığında #StreamOnDLive etiketi bulunduran kullanıcılar sürpriz ödüller (Trend desteği, Dondurma, Elmas, Ninjaghini) kazanabilecek.

Ödüller

  • Klibi alan kullanıcı ve klibin alındığı DLive kanalının sahibi (klibi alan kişi kanal sahibiyse yalnızca 500 Lemon kazanabilir) 500’er Lemon olmak üzere toplamda 1000 Lemon kazanacak.
  • Seçilen klipler tüm sosyal medya hesaplarımızda paylaşılacak.

 

Etkinlik Kazananları

Write A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.