fbpx
Turkish News

DLive Yeni Yıl Etkinliği; The Twelve Days of Christmas

Mutlu Tatiller, DLiver’lar!

DLive ailemizle bir yılbaşını daha geçiriyor olmaktan ve bunu kutlamak için hazırlamış olduğumuz Noel etkinliğimizi duyurmaktan mutluluk duyuyoruz! 🎁

Başlangıç Tarihi: 9 Aralık 2022 – Saat 03:00 (8 Aralık’ı 9 Aralık’a bağlayan gece)

Bitiş Tarihi: 20 Aralık 2022 – Saat 02:59 (19 Aralık’ı 20 Aralık’a bağlayan gece)

Etkinlik Sayfası: The Twelve Days of Christmas

Bu Noel’de, en sevdiğiniz yayıncılara biraz DLove göstererek özel sürüm Noel rozetlerimizin kilidini açın! Değeri 100 Limon veya üzerinde olan herhangi bir hediyeyi (Diamond, Ninjaghini veya Ninjet) bağışladığınızda ödüllendirileceksiniz.

Bağış skor tablosunu kontrol etmek için etkinlik sayfasını ziyaret edebilirsiniz; buraya tıklayın

5 farklı rozet olacak ve bağış miktarınıza göre ödüllendirileceksiniz.

12 günlük etkinlik boyunca ödüller:🍋

Bağış Miktarı Kaç Farklı Gün Bağış Yapmalısınız Nakit Ödül Rozet Ödülü
100 Limon veya daha fazla 6 1 Elmas
100 Limon veya daha fazla 9 2 Elmas
100 Limon veya daha fazla 12 3 Elmas

Hangi rozetlerin kilidini açtığınızı ve etkinlik süresince yaptığınız toplam bağış miktarınızı görüntülemek için DLive hesabınızı kullanarak etkinlik sayfasına giriş yapın. Etkinlik sayfasına gitmek için tıklayın!

  • Her gün, en çok bağış alan ilk 5 yayıncı trend sekmesinde yer alacak! Ayrıca, kazananlar özel DLive Star Rozeti ile ödüllendirilecek.
  • Bağış yapan kullanıcılar skor tablosunda listelenecek. Etkinliğin sonunda ilk 10’da yer alan bağışçılar özel DLive Christmas Rozeti ile ödüllendirilecek. Bağış skor tablosunu buradan kontrol edebilirsiniz.

*Tüm rozetler geçici rozetlerdir. 2023 yılı boyunca sizinle kalacaklar

*Rozetler ve Limon ödülleri etkinlik bittikten sonra gönderilecek

Twitter Çekilişi ve Retweet Etkinliği

Resmi DLive Twitter hesabında yılbaşı heyecanı yaşanacak!

Toplamda 6.000 Limon dağıtacağız! Resmi DLive Twitter hesabımızı takip etmeye devam edin, ilk tweet 9 Aralık’ta yayınlanacak.

Resmi DLive Twitter hesabımızda her etkinlik günü için 1 Noel bilmecesi paylaşacağız. Bilmeceyi çözün ve herhangi bir DLive sohbet odasında tahmininizi komut olarak !cevap olarak yazın. (Örneğin, cevabınız “kar” ise, herhangi bir DLive kanalında sohbet odasına !kar yazmanız yeterlidir) Eğer cevabınız doğruysa bir profil rozeti ile ödüllendirileceksiniz ve bunlar profil resimlerinizin üzerinde yer alacak!

Ayrıca paylaştığımız her bilmece tweet’i için, bu tweeti retweet eden kişiler arasından çekiliş ile 5 kazanan seçeceğiz. Kazanan her bir kullanıcı 100 Limon ile ödüllendirilecek! İlk tweet 9 Aralık’ta paylaşılacak. Takipte kalın!

Write A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.