fbpx
Duyurular

BTT Stake Ödül Dağıtımındaki Değişiklik

Sevgili DLive Topluluğu,

Hepimiz için oldukça zorlu bir yıl oldu ve bu süre zarfında bizlere sağlamış olduğunuz destek için teşekkür ederiz. 2020'nin sonuna yaklaşırken, DLive ekibi olarak tüm hedefleri ve süreçleri gözden geçiriyor, platformumuz için yeni yönler geliştiriyoruz. Bir platform olarak DLive'ın, gelecekteki gelişimini daha iyi desteklemek adına, 1 Ocak 2021 tarihinde yürürlüğe girecek olan BTT Stake ödüllerinin dağıtımında gerçekleşecek değişikliği duyuruyoruz.

Dağıtım nasıl değişecek?

Orijinal dağıtım: 

• Toplam bağış ve abonelik ücretlerinin 25%'i tüm BTT Stake sahiplerine dağıtılır. 
  • Among the 25% rewards, 20% goes to DLive Partners, 80% goes to all BTT stakeholders.

Yeni dağıtım: 

• Toplam bağış ve abonelik ücretlerinin 20%'si, platform için gelecekteki gelişmeleri finanse etmek adına DLive'a gidecek.
  • Toplam bağış ve abonelik ücretlerinin 5%'i tüm BTT Stake sahiplerine dağıtılacak. 
  • 5%'in 20%'si DLive Partnerlerine, 80%'i diğer tüm BTT Stake sahiplerine dağıtılacak.

Gelecek adına DLive'dan neler bekleyebilirsiniz?

Yayınlarınızı ve markanızı oluşturmanıza yardımcı olacak daha güçlü araçların yanı sıra, daha yüksek bir geliştirme düzeyi bekleyebilirsiniz. İçerik üreticilerinin büyümesini ve trafiğini arttırmasını sağlamak için DLive.tv'yi birden farklı alan ve bölgede aktif olarak pazarlayacağız. 

Destekleriniz için gerçekten minnettarız. DLive için daha iyi bir gelecek adına çabalarken bir topluluk olarak bir arada kalacağımızı biliyoruz.

DLive Ekibi

Write A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.